Okan Silim ve Parlatma Çözümleri

Anasayfa

Mozaik Silim Yapımı

Okan Mermer

Mozaik Silim Yapımı

Mozaik zemininlerinizi baştan sona kadar tekrar tekrar siliyoruz, zeminin %100 temiz olana kadar çalışıyoruz. Mozik çözümleri burada!


Ara.. +90 (531) 869 32 25 TEKLİF ALIN!
İstanbul Sancaktepe Mozaik Silim Yapımı

Mozaik Silim ve Mozik Parlatma; Mozaik yüzeylerin makineler vasıtasıyla temizlenerek pürüssüz bir yüzeye sahip olma işlemine Mozaik silim işlemi denir. Silim işlemlerinizi son teknolojik makineleriliz ve alanında deneyimli ustalarımızla gerçekleştirmeteyiz. Düzleştirdiğimiz yüzeyi makinelerimiz aracılığı ile kullanmış olduğumuz özel cilalarımızla parlatarak ilk günden daha güzel bir görünüm kazandırmaktayız. Mozaik silim, Mozaik parlatma işlemleriniz için bizi arayarak ücretsiz keşif ve ölçülendirme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Aşınma, her türlü yüzeye zarar verir ve yüzey zamanla matlaşır, lekelenir ve kahverengimsi bir renk alır. Hasar almış pahalı taşı yenilemek ise, anlamsız ve israftır. Mozaik silimi, zemininizin parlaklığını yeniden kazanmanıza yardımcı olacak akıllıca bir çözümdür.

Mozaik Silim Parlatma; Farklı renklerdeki taşların düzgün bir şekilde cilalanması, doğal parlaklığın geri kazanılmasını ve renk pigmentlerinin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Profesyonellerimiz parlatma ve bakım işlemlerini, talep ettiğiniz cila türüne ve mermerinizin durumuna bakarak belirler. Profesyone yardım almak için Okan Mermer Silim daima hizmetinizde. hemen bize ulaşın çözüm ortağınız olalım.


Etiketler; Mozaik silim Mozaik silme Mozaik parlatma Mozaik temizleme Mozaik cilalama Mozaik silim yapımı Mozaik silim sancaktepe

Sancaktepe Okan Mermer Silim

Okan Mermer Silim 2008 Yılında istanbul sancaktepe de Mermer Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Karo Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Basamak Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Granit Silme, Çini Silim alanlarında aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Emek, Bardak Sk. No:22 D:3, 34785 Dudullu Osb/Sancaktepe / İSTANBUL TÜRKİYE
  • info@okanmermersilim.com
  • +90 (531) 869 32 25
  • Pazartesi-Cumartesi: 08:30 – 20:30