Okan Silim ve Parlatma Çözümleri

Anasayfa

Beton Silim Yapımı

Okan Mermer

Beton Silim Yapımı

Beton zeminlerinize; çevreye zararlı hiçbir kimyasal uygulamadan parlatma özelliğini kazandırıyoruz. Beton silim için arayınız.


Ara.. +90 (531) 869 32 25 TEKLİF ALIN!
İstanbul Sancaktepe Beton Silim Yapımı

Beton Silim Nedir; Beton Silimi, özel makina ve ekipğmanlar ile betonun bozuk üst yüzeyinin, traşlanarak her uygulamaya elverişli, dümdüz ve pürüzsüz bir beton yüzeyi yaratma işlemidir diyebiliriz.

Beton Silim dayanıklığı; Uygulama yüzeyinde hiçbir mum esaslı parlatıcı kullanmaya gerek bırakmayan parlatma teknolojisi ile, eski ya da yeni beton silim yapılacak olan yüzeyin, kalibrasyonu sonucunda elde edilen yüksek gloslu ışıltının korunması için yüzeyin sonradan soyulan ya da çözülen mum esaslı malzemeler ile korunmasına gerek kalmaz.Parlatılmış beton yüzey aynen terrazzo ya da mermer gibi doğal malzemelerin sağladığı yüksek ışıltı ve dayanıklılığa sahip bir yüzey ortaya çıkarır. Ayak trafiğinin çok yoğun olduğu alanlarda beton silim yapılması dayanıklılığı arttırmaktadır.

Beton parlatma işlemi yapılırken zemine uygulanan Lityum Silikat betonun içersinde bulunan diğer kimyasallarla reaksiyona girer ve silikata dönüşür ve bu işleme Honlama denir.Honlama yapılırken zeminde küçük delikler görülebilir, bunun engellenmesi için ise beton zeminin vibrasyonun yapılıp hava kabarcıklarının alınması gerekebilir. Bu işlemlerin ardından zemine en son olarak yüzey koruyucu glos beton zemine eklenerek, eskisine oranla daha sağlam ve canlı, tozumayan, aşınmayan çevre dostu bir zemin elde edilir.Beton parlatma işlemlerinde sırasıyla beton parlatma ve silim makinaları ile zemin kazınır, bu işlemin ardından, parlatma kimyasalları kullanılarak zemine son şekli verilir.

Beton silimi ve parlatması için hemen bize ulaşın en uygun fiyatlarımız ile size dönüş yapalım.


Etiketler; Beton silim Beton silme Beton parlatma Beton temizleme Beton cilalama Beton silim yapımı Beton silim sancaktepe

Sancaktepe Okan Mermer Silim

Okan Mermer Silim 2008 Yılında istanbul sancaktepe de Mermer Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Karo Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Basamak Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Granit Silme, Çini Silim alanlarında aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Emek, Bardak Sk. No:22 D:3, 34785 Dudullu Osb/Sancaktepe / İSTANBUL TÜRKİYE
  • info@okanmermersilim.com
  • +90 (531) 869 32 25
  • Pazartesi-Cumartesi: 08:30 – 20:30