Okan Silim ve Parlatma Çözümleri

Anasayfa

Granit Silim Yapımı

Okan Mermer

Granit Silim Yapımı

Granit silim ve cilalama hizmeti veren ekiplerimiz ile çalışın avantajlı çıkın! Bizi arayın Granitinize yepyeni bir görünüm kazandırın.


Ara.. +90 (531) 869 32 25 TEKLİF ALIN!
İstanbul Sancaktepe Granit Silim Yapımı

Granit Silimi ve parlatma; Granit, doğal taşlar arasında en sert olan taştır. Granit malzemeden yapılan ürünler dayanıklı olduğundan alıveriş merkezi, hastane, otel gibi yerlerde kullanılır. Granitin cilalanması ve restorasyonu, mermere kıyasla çok daha zordur. Bu nedenle, onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, bu doğal taş hakkında özel bilgiye sahip bir profesyonelle anlaşmanızda fayda var. Okan Mermer Silim; Silim Cila, graniti silme, cilalama ve restore etme konusunda yetkili bir firmadır. Profesyonel ekiplerimiz, bu hizmetleri sizin için başarıyla bitireceğinden ve uygulamayı zamanında teslim edeceğinden emin olabilirsiniz.

Granite, sert olması, dayanıklı olması nedeni ile mermer ya da diğer kolay işlenebilen doğal yüzeyler gibi kolay bir silim işlemine tabi tutulamaz. Granit taşına, özel ve profesyonel bir bakım gerekmektedir. Granit silim parlatma uygulamaları her saniye üstünde insan trafiğinin yoğun olarak devam ettiği zeminler başta olmak üzere, birçok farklı granit yüzeyin tazelenmesi ve temiz bir görünüme sahip olması için yapılır.

Granit çeşitlerinin özelliklerine hâkim ekiplerin, kullanımında uzmanlaştığı makina ve malzemeler sayesinde granit silimi parlatma işlemi kusursuz şekilde neticelendirilir. Granit yüzey yepyeni, canlı ve temiz görüntüsüne kavuşur. Granit silim ve parlatma konusunda firmamızın profesyonel ekiplerinden yardım alın.


Etiketler; Granit silim Granit silme Granit parlatma Granit temizleme Granit cilalama Granit silim yapımı Granit silim sancaktepe

Sancaktepe Okan Mermer Silim

Okan Mermer Silim 2008 Yılında istanbul sancaktepe de Mermer Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Karo Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Basamak Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Granit Silme, Çini Silim alanlarında aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Emek, Bardak Sk. No:22 D:3, 34785 Dudullu Osb/Sancaktepe / İSTANBUL TÜRKİYE
  • info@okanmermersilim.com
  • +90 (531) 869 32 25
  • Pazartesi-Cumartesi: 08:30 – 20:30