Okan Silim ve Parlatma Çözümleri

Anasayfa

Karo Silim Yapımı

Okan Mermer

Karo Silim Yapımı

Karo silim; Sert yüzeyler için doğru araçları ve temizleyicileri Okan mermer silimde bulabilirisniz. Karo silim için arayınız.


Ara.. +90 (531) 869 32 25 TEKLİF ALIN!
İstanbul Sancaktepe Karo Silim Yapımı

Karo Silim; Parlak yüzeyli karolar estetik olarak hoş görünmesine karşın, çizilme ve aşınmaya karşı dirençleri daha azdır. Özellikle dış mekanlarda mekana ferahlık vermesi açısından desenli karolar, mekanların giriş-çıkış bölümlerinde ve bekleme alanlarında sıkça kullanılmaktadır. Ayrıca kullanımlarıda ziyaretçi sayısına ve kullanımına bağlı olarak bu taşın bu nedenle kirlenme ve yıpranma ihtimali çok daha fazladır. Hayatımızda birçok alanda kullandığımız karo çiniler yüzeylerinde birçok yıpranma ve kirliliği de beraberinde getirmektedir. Karo taşların silim ve parlatma bakımları titizlikle yapılmalı, kesinlikle ihmal edilmemelidir. Aksi tatkdirde Karo taşlarla bezenmiş yüzeylerin zamanla sökülmeye başladığı görülür. Dökülme başladıktan sonra yapılacak müdahalelerle temiz, parlak ve canlı bir görüntüyü tekrar elde etmek hayli zor olacaktır. Desenli karoların silim işlemi iki farklı şekilde yapılır.Ürünler döşendikten sonra yerinde sistre makinesi ile sulu şekilde yapılabilir. Ürünler döşenmeden önce otomatik makinelere de teker teker yapılabilir.İsteğe göre döşeme işlemi yapılmadan, sistresi ve cilası yapılmış halde ürünleri istendiğinde ürünler sistre işlemi için hazırlanır.

Karo temizleme, Karo silim, Karo cilalama, Karo koruma, Karo parlatma, Peryodik bakım hizmetleri için bize ulaşın çözüm ortağınız olalım.


Etiketler; Karo silim Karo silme Karo parlatma Karo temizleme Karo cilalama Karo silim yapımı Karo silim sancaktepe

Sancaktepe Okan Mermer Silim

Okan Mermer Silim 2008 Yılında istanbul sancaktepe de Mermer Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Karo Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Basamak Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Granit Silme, Çini Silim alanlarında aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Emek, Bardak Sk. No:22 D:3, 34785 Dudullu Osb/Sancaktepe / İSTANBUL TÜRKİYE
  • info@okanmermersilim.com
  • +90 (531) 869 32 25
  • Pazartesi-Cumartesi: 08:30 – 20:30