Okan Mermer Silim

Anasayfa

Hakkımızda!

OKAN MERMER SİLİM UYGULAMALARI

Okan Mermer Silim 2008 Yılında istanbul sancaktepe de Mermer Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Karo Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Basamak Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Granit Silme, Çini Silim alanlarında aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. özellikteki taşlara gebe olan ülkemizden çıkarılan doğal taşların yanı sıra, dünyanın dört bir yanından gelen granit ve mermer başta olmak üzere tüm doğal ve yapay taşların temizlik, bakım ve koruma hizmetini vermektedir. Sektöre dinamik bir yapı kazandırıp bu dinamizm ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek, amaçlarımızın başında gelmektedir. Yenilikçi anlayışımız ve uzman kadromuz ile müşteri memnuniyetini en üst aşamaya çıkarmak temel hedefimizdir.

İstanbul Sancaktepe; Mermer silim granit silim karo silim çini silim hizmetleri

Vizyonumuz

Sektöre dinamik bir yapı kazandırıp bu dinamizm ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek, amaçlarımızın başında gelmektedir. Yenilikçi anlayışımız ve uzman kadromuz ile müşteri memnuniyetini en üst aşamaya çıkarmak temel hedefimizdir.

Misyonumuz

Kaynakları rasyonel olarak kullanmak, Kayıpları azaltmak, Verimliliği artırmak, Maliyetleri düşürmek, Müşterilerimize estetiksel ve kaliteli ürünler sunmak.


Etiketler; okan mermer okan mermer silim okan granit silim okan mozaik silim okan beton silim okan karo silim okan çini silim

Sancaktepe Okan Mermer Silim

Okan Mermer Silim 2008 Yılında istanbul sancaktepe de Mermer Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Karo Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Basamak Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Granit Silme, Çini Silim alanlarında aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Emek, Bardak Sk. No:22 D:3, 34785 Dudullu Osb/Sancaktepe / İSTANBUL TÜRKİYE
  • info@okanmermersilim.com
  • +90 (531) 869 32 25
  • Pazartesi-Cumartesi: 08:30 – 20:30