Okan Silim ve Parlatma Çözümleri

Anasayfa

Mermer Silim Yapımı

Okan Mermer

Mermer Silim Yapımı

Mermer silim hizmeti, canlılığını yitirmiş yüzeylere parlaklık kazandıran profesyonel bir uygulamadır. Mermer silim uygulamaları için bize ulaşın.


Ara.. +90 (531) 869 32 25 TEKLİF ALIN!
İstanbul Sancaktepe Mermer Silim Yapımı

Mermer silim işlemi nedir nasıl yapılır? Mermer silim işlemi, mermerin yüzeyinde oluşmuş olan kir, pas, yağ ve kimyasal maddelerin profesyonel cihazlar aracılığı ile uzman kişiler tarafından temizlenmesine verilen addır. Mermer özellikle zeminlerin yüzeylerinde sıklıkla kullanılan bir maddedir. Günümüzde evimizin hemen hemen her odasında, mutfaklarınızda, banyo ve tuvaletinde en çok tercih edilen zemin aracıdır.

Mermer yüzeylerin görünümünü iyileştirip ömrünü uzatan mermer silim uygulamaları ile yüzeyin daha bakımlı olması amaçlanır. Mermer silim uygulaması Türkiye’de oldukça yaygın olarak yapılan bir uygulamadır. Mermer silim işleminin bu kadar yaygın olmasının sebebi, özellikle Türkiye içerisinde en çok kullanılan doğal taş yüzeylerin, mermer yüzey olmasıdır. Mermer taşın uzun ömürlü olması sebebi ile çok kullanılmasından dolayı, sektörün en çok talep gören uygulaması mermer silim uygulamasıdır. Doğadan gelen her mermer, eşsiz bir sanat eseridir. Renkli damarları ve cazibesiyle hemen her ortama girmeyi başaran bu kayaç, yüzlerce sene dekor ve zemin kaplama amaçlı kullanılan taşlardan biri olmuştur.

Okan Mermer Silim Cila firmamız, yılların kazandırdığı tecrübe ve birikimle konut, işyeri gibi ortamların zemin, basamak, mutfak tezgahı ve diğer alanlarında silim, cilalama ve restorasyon hizmetleri sunmaktadır.
Mermer Silim Uygulaması Mermer temizleme işlemi özel bir cihaz yardımıyla yapılır. Temizleme işleminde zeminin cinsine göre en iyi başlık seçimi yapılır. Bu nedenle işlem mermer zeminin bulunduğu her yerde rahatlıkla uygulanabilir. Özellikle otel, restaurant, hamamlar, kafeler, okullar, evler gibi alanlarda sıklıkla mermer temizleme işlemi yapılmaktadır. Ancak bu işlem sırasında sağlıklı bir sonuç alınabilmesi için dikkat edilmesi gereken önemli bir husus bulunur. Mermer temizleme işleminin kusursuz olması ve temizliğini yansıtabilmesi açısından düz bir zemine uygulanması şarttır. Bu nedenle öncelikle silim yapılmasını istediğiniz yüzeyin onarımının yapılarak düz görüntü elde edilmesi gerekir.
Mermer Silim uygulamaları için Okan mermer silim olarak size çözüm sunuyoruz. bizi arayın yardımcı olalım.


Etiketler; mermer silim mermer silme mermer parlatma mermer temizleme mermer cilalama mermer silim yapımı mermer silim sancaktepe

Sancaktepe Okan Mermer Silim

Okan Mermer Silim 2008 Yılında istanbul sancaktepe de Mermer Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Karo Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Basamak Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Granit Silme, Çini Silim alanlarında aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Emek, Bardak Sk. No:22 D:3, 34785 Dudullu Osb/Sancaktepe / İSTANBUL TÜRKİYE
  • info@okanmermersilim.com
  • +90 (531) 869 32 25
  • Pazartesi-Cumartesi: 08:30 – 20:30