Okan Silim ve Parlatma Çözümleri

Anasayfa

Çini Silim Yapımı

Okan Mermer

Çini Silim Yapımı

Çini Silim; Çini Silim işlemi birkaç kere köpükleme yapıldıktan sonra temizlenir ve kurumaya bırakılır. Çini silim için bize ulaşın.


Ara.. +90 (531) 869 32 25 TEKLİF ALIN!
İstanbul Sancaktepe Çini Silim Yapımı

Çini Silme İşlemi; Çini taşları mermerden olan doğal bir taştır. Oldukça dekoratif olduğu için birçok dekoratif yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.
Çini silim uygulamaları; Çini taşlarının estetik ve parlak görünümleri ve temizliğe bağlı olarak değiştiği için Çini mozaik parlatma işleminin doğru şekilde uygulanması önemlidir. Çini taşların silim ve parlatma bakımları titizlikle yapılmalı, kesinlikle ihmal edilmemelidir. Aksi tatkdirde çini taşlarla bezenmiş yüzeylerin zamanla sökülmeye başladığı görülür. Dökülme başladıktan sonra yapılacak müdahalelerle temiz, parlak ve canlı bir görüntüyü tekrar elde etmek hayli zor olacaktır.

Çini Silim İşlemi Sonrası; Çini taşının silim işlemi bittikten sonra çini taşında sertleştirme yapılması uzun ömürlü kullanım açısından oldukça önemlidir. Çini hassas ve zarar görmeye oldukça müsait yapıda bir mermer taşı olduğu için bu işlem oldukça önemlidir. Bütün bu işlemler sonunda elmas reçine aparatları kullanılarak cilalama işlemine geçilir. Polimerize ve kristalize cila yöntemi de seçilebilir.
Çini silim ile ilgili tüm soru ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz size yardımcı olmaktan gurur duyarız.


Etiketler; Çini silim Çini silme Çini parlatma Çini temizleme Çini cilalama Çini silim yapımı Çini silim sancaktepe

Sancaktepe Okan Mermer Silim

Okan Mermer Silim 2008 Yılında istanbul sancaktepe de Mermer Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Karo Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Basamak Silme Bakım Cilalama ve Parlatma, Granit Silme, Çini Silim alanlarında aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Emek, Bardak Sk. No:22 D:3, 34785 Dudullu Osb/Sancaktepe / İSTANBUL TÜRKİYE
  • info@okanmermersilim.com
  • +90 (531) 869 32 25
  • Pazartesi-Cumartesi: 08:30 – 20:30